WYMIARY

Bagaż podręczny Ryanair wymiary

Limit bagażu podręcznego w liniach lotniczych Ryanair

Pasażer, który wykupi usługę Priority (Pierwszeństwo wejścia) może wnieść na pokład 1 bagaż podręczny o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torbę podręczną o maksymalnych wymiarach 40 x 20 x 25 cm.

Źródło: https://www.ryanair.com/pl/pl/


Bagaż podręczny Wizzair wymiary

Limit bagażu podręcznego w liniach lotniczych Wizzair

Pasażer, który wykupi opcję pierwszeństwa wejścia na pokład WIZZ Priority może wnieść na pokład 1 bagaż podręczny, nie większy niż 55 x 40 x 23 cm oraz 1 małą torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach maks. 40 x 30 x 20 cm.

Źródło: https://wizzair.com/pl-pl


Bagaż podręczny Easyjet wymiary

Limit bagażu podręcznego w liniach lotniczych Easyjet

Maksymalne wymiary bagażu podręcznego nie mogą przekroczyć 56x45x25 cm (w tym uchwyty, kieszenie i kółka). Maksymalna waga jednej sztuki bagażu podręcznego – bez limitu (musi jednak mieścić się w rozsądnych granicach tj. pasażer musi być w stanie umieścić go w schowku i wyjąć ze schowka znajdującego się nad siedzeniami bez niczyjej pomocy).

Źródło: http://www.easyjet.com


Bagaż podręczny Lufthansa wymiary

Limit bagażu podręcznego w liniach lotniczych Lufthansa

Dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego: 55x40x23 cm. Waga jednej sztuki – do 8 kg. Lufthansa przewozi większe sztuki bagażu podręcznego w lukach bagażowych w ramach przysługującego bezpłatnego limitu bagażu. W przypadku przekroczenia dopuszczalnego limitu sztuk, wymiarów i/lub ciężaru, naliczana jest zryczałtowana opłata za nadbagaż.

Źródło: http://www.lufthansa.com