Walizki kabinowe

Walizki podręczne do samolotu – normy bagażu kabinowego

Ogólne

Buy’n’Fly – Urodziny PUCCINI

Buy’n’Fly – Urodziny PUCCINI

Kup Walizkę i wygraj CityBreak od eSky.pl

Uwolnij swoją kreatywność i wygraj wspaniałą nagrodę podczas konkursu z okazji urodzin marki PUCCINI. Zobacz konkurs

Marka PUCCINI obchodzi swoje 24 urodziny, a z tej okazji przygotowała niezwykłą niespodziankę dla swoich klientów. Jeśli jesteś miłośnikiem podróży i ciekawych wyzwań, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie, który potrwa od 26 września 2023 r. do 9 października 2023 r. Oto, co musisz wiedzieć, aby wziąć udział w tej zabawie.

Kup walizkę i dokończ zdanie “Mój patent na skuteczne spakowanie się na city break to…” Celem konkursu jest znalezienie pomysłowego sposobu na skuteczne spakowanie się na City Break. To Twoja szansa, aby podzielić się swoimi pomysłami i wygrać fantastyczną nagrodę!

Organizator wyłoni sześciu zwycięzców, autorów najciekawszych komentarzy opublikowanych pod postem konkursowym na oficjalnym profilu na Facebooku lub Instagramie PUCCINI lub zgłoszonych poprzez formularz na stronie https://puccini.pl/urodziny-puccini. Nagrodą główną jest voucher o wartości 5 tysięcy na wybrany City Break od eSky.pl, nagrodą za zajęcie II i III miejsca jest voucher o wartości 2,5 tys. na wybrany City Break od eSky.pl. Za IV, V i VI miejsce można zdobyć zestaw pokładowy, na który składa się plecak Easypack i walizka kabinowa z kolekcji Los Angeles. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest dostępny dla osób fizycznych zamieszkujących na stałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Organizator wyłącza z konkursu osoby związane z marką PUCCINI oraz ich najbliższą rodzinę.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie Buy’n’Fly?

Wykonać zadanie konkursowe, które polega na kreatywnym rozwinięciu zdania: „Mój patent na skuteczne spakowanie się na city break to…”.

Zakupić dowolną WALIZKĘ w sklepie internetowym www.puccini.pl lub w wybranym oficjalnym salonie PUCCINI lub oficjalnym sklepie PUCCINI na Allegro w okresie od 26 września 2023 r. do 9 października 2023 r.

Każdy uczestnik konkursu musi udokumentować zakup, np. poprzez wysłanie wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie z zdjęciem, skanem lub numerem faktury za zakup WALIZKI marki PUCCINI w okresie konkursu. Można także zarejestrować swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie https://puccini.pl/urodziny-puccini.

Uczestnik konkursu może wziąć w nim udział wielokrotnie, więc masz szansę wygrać więcej niż raz! Organizator zastrzega sobie prawo wykluczenia uczestnika, który narusza warunki konkursu lub postępuje w sposób niezgodny z przepisami prawa lub dobrymi obyczajami.

Konkurs PUCCINI Buy’n’Fly to okazja, aby wygrać fantastyczną nagrodę od PUCCINI i podzielić się swoim pomysłem na skuteczne pakowanie na city break. Nie zwlekaj, weź udział w konkursie i pokaż swoją kreatywność! Pamiętaj o sprawdzeniu pełnego regulaminu konkursu na stronie https://puccini.pl/urodziny-puccini i bądź gotów na ogłoszenie wyników 15 października 2023 roku. 

Udostępnij

O autorze