Walizki na podróż służbową – podkreśl swój elegancki wizerunek

Czerń i granat to barwy uniwersalne, ponadczasowe i uważany za najbardziej eleganckie, dlatego też tak dużą popularnością cieszą się walizki w takich kolorach i są tak chętnie wybierane przede wszystkim przez osoby, które często podróżują służbowo. Takie walizki pasują do każdej stylizacji, podkreślają ją i doskonale uzupełniają.

Szukasz bagażu podręcznego na wyjazdy służbowe? Zobacz najbardziej eleganckie modele walizek kabinowych Puccini w czarnym kolorze https://puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe/filter/kolor/121.

Elegancka walizka na kółkach dla biznesmena i bizneswoman

Wybierając walizkę kabinową, która będzie stanowić twój bagaż podręczny w podróży służbowej i biznesowej, zwróć uwagę nie tylko na jej kolor, ale również jakość materiałów i wykonanie. Chcesz podkreślić swój prestiżowy wizerunek? Spakuj się w elegancką walizkę Puccini.

Walizka twarda Vancouver

Nowoczesna stylistyka, oryginalny design i nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. To walizka bardzo lekka i łatwa w transporcie (dzięki podwójnym obrotowym kółkom), dlatego najczęściej wybierana jest przez kobiety.
Wymiary: 45,5×65,5×26,7 cm (z wystającymi elementami)
Waga: 3,6 kg

Twarda walizka kabinowa na kółkach w kolorze czarnym

Zobacz walizkę kabinową Vancouver https://puccini.pl/walizka-na-kolkach-srednia-twarda-vancouver-pc022b-1

Walizka kabinowa Madagascar

Wykonana z ultralekkiego polipropylenu walizka Madagascar prezentuje się wyjątkowo elegancko. Projektanci zadbali nie tylko o stylistykę i design, ale i funkcjonalność – wewnątrz znajdują się praktyczne kieszenie, ułatwiające pakowanie i transport nie tylko rzeczy osobistych, ale i sprzętu elektronicznego.
Wymiary: 55x39x20 cm (z wystającymi elementami)
Waga: 2,6 kg

Twarda walizka kabinowa na kółkach w kolorze niebieskim

Zobacz walizkę kabinową Madagaskar https://puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe/walizka-na-kolkach-kabinowa-twarda-madagaskar-pp013c-5a

Walizka na kółkach miękka New Roma

Bardzo gustowna miękka walizka na 4 kółkach, wykonana z bardzo estetycznego materiału. Granatowy bagaż podróżny to świetne uzupełnienie eleganckiego wizerunku zarówno kobiety, jak i mężczyzny.
Wymiary: 40×51,5×22 cm (z wystającymi elementami)
Waga: 3 kg

Czarna walizka z miękkiego materiału Puccini New Roma

Zobacz walizkę kabinową New Roma https://puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe/walizka-kabinowa-miekka-new-roma-em50680c-7