Walizka kabinowa Puccini opinie

Walizki kabinowe Puccini

Planując zakup walizki z pewnością przeszukujesz fora internetowe i bierzesz pod uwagę opinie innych. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie wypowiedzi użytkowników najpopularniejszych forów internetowych, z których dowiesz się, co o walizkach kabinowych Puccini sądzą osoby, które już z nimi podróżowały.

Pod każdą zacytowaną opinią o walizkach Puccini zamieściliśmy link do strony, z której pochodzi. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić jej wiarygodność i dołączyć się do dyskusji.

Opinie o walizkach na kółkach Puccini

Moim zdaniem znakomite – używam od wielu lat.

Potrzebowałem 4lat intensywnych podroży (>100lotow) żeby zajechać ich walizkę kabinową.

Wg mnie zdecydowanie lepsze są walizki na dwóch kolkach, najlepiej z kauczukowa osłona jak u Puccini, aniżeli 4 maleńkie obrotowe (są głośniejsze i bardziej chybotliwe w trakcie postoju).

Ja mam wszystkie walizki Puccini dużą, kilka średnich, małe i są super. Ta kolekcja Light z czterema kółkami jest naprawdę spoko. Lekkie są, „chropowate”, więc się nie rysują. Wytrzymałe tworzywo. Wygodne. Jestem bardzo zadowolona. Te co mam kilka lat wyglądają jak nowe.

Ja z żoną mamy Walizki Puccini (kabinówki), sprawdzają się zarówno w Ryanair, jak i Wizzair. Ja swoją użytkuję już ok 5 lat, żona swoją ok 3 lata. Moja na początku użytkowania uległa uszkodzeniu. Pękła wyciągana rączka (moja wina), ale producent naprawił w ramach gwarancji!

Mam swój piękny, fioletowy egzemplarz od 3 lat i nic mu się nie stało. Warty swojej ceny.

Źródło: www.fly4free.pl

Walizki kabionowe Puccini

Solidne wykonanie,kauczukowe kółka, warta swojej ceny, szczególnie w promocji.

Ja mam dwie walizki Puccini i torbę na laptopa, jestem bardzo zadowolony. Są lekkie i starannie zrobione, torby używam już 3 lata i nadal wygląda jak nowa. Polecam, ja się nie zawiodłem.

Bardzo dobra jakość wykonania, piękny kolor, poręczna, łatwo wysuwana rączka, dobrze się prowadzi

Walizka solidna, sprawdza się w podróży:)

Przed zakupem walizek PUCCINI oglądałam dużo innych w podobnej cenie ale żadne nie zrobiły tak dobrego wrażenia jak tej firmy. Mają solidny wygląd i są staranie wykończone. Jeszcze nie zdążyłam z nich skorzystać, ale mam nadzieję, że sprawdzą się w podróży.

Mam całą serie tych walizek, włącznie z torbą do laptopa i powiem, że jestem bardzo zadowolona 🙂 nie tylko cena mnie skusiła, ale też solidność wykonania, a przede wszystkim ciężar —>>> są bardzo lekkie. Polecam każdemu.

Porządna walizka, solidne wykonanie.

Ładna, prosta, wygodna, dobra jakość.

Źródło: www.opineo.pl

Ja jestem bardzo zadowolona z walizki Puccini, jest bardzo pojemna i lekka.

Źródło: www.uwagi.pl

Zapisz