Ranking tanich walizek kabinowych

Dużo podróżujesz i często zabierasz ze sobą jedynie bagaż podręczny? Przyszła pora na wymianę walizki, szukasz czegoś solidnego, ale jednocześnie nie chcesz zostawić w sklepie połowy swojej wypłaty? W dzisiejszym tekście przedstawiamy kilka popularnych modeli tanich walizek kabinowych, które powinny spełnić Twoje wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem – gwarantujemy, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

Walizki kabinowe – charakterystyka

Walizki kabinowe, które możemy wziąć na pokład samolotu jako bagaż podręczny, mogą różnić się od siebie wieloma elementami. Od rozmiaru (pojemności) i wagi, przez liczbę kieszeni oraz kółek, aż po rodzaj zamka i materiału, z którego całość została wykonana. Oczywiście każdy będzie mógł wybrać kolor i wzór, które najbardziej będą mu odpowiadać. Mając na uwadze dobro klientów, wielu producentów walizek wyposaża swoje produkty w dodatkowe udogodnienia – szyfrowany zamek (zapobiegający otwarciu bagażu przez osoby niepożądane), nadprogramowe kieszenie (niekiedy sprytnie ukryte wewnątrz walizki), wysuwaną teleskopową rączkę czy pasy trzymające spakowaną garderobę. Niżej przedstawiamy kilka modelów tanich walizek kabinowych – sprawdź, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia!

Kolekcja Verona

Walizki Puccini z kolekcji Verona są utrzymane w klasycznym stylu, a duża pojemność (od 22 do 37 litrów) łączy się z zaskakującą lekkością (mniejszy model waży niespełna 2 kilogramy, większy – 2,5 kg). Poliester, z którego zostały wykonane walizki tego typu, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a tym samym odpornością na uszkodzenia natury mechanicznej i działanie promieni słonecznych. Ponadto materiał ten łatwo utrzymać jest w czystości i dobrym stanie. Walizki kabinowe z kolekcji Verona dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, szarym i granatowym. Funkcjonalne kółka, aluminiowy, wysuwany stelaż (regulowana wysokość), a także szyfrowany zamek i chowany „name tag” (identyfikator z danymi, który pozwoli na odnalezienie właściciela zgubionego bagażu) to udogodnienia, które sprawiają, że każdy, kto chce wybrać się w podróż z walizką Verona, ma gwarancję udanej podróży.

Kolekcja Camerino

Innym rodzajem tanich walizek kabinowych wykonanych z miękkich materiałów są bagaże, które możemy znaleźć w kolekcji Camerino. Wytrzymałe kółka, teleskopowa rączka, a także pasy zabezpieczające zawartość pozwalają na komfortowe podróżowanie i dają gwarancję dowiezienia bagażu na miejsce destynacji w nienaruszonym stanie. 35 litrów pojemności, 52 centymetry wysokości, 36 cm szerokości i 20 cm głębokości, 2,8 kilogramów – dodając do tego 2 lata gwarancji, otrzymujemy funkcjonalną i elegancką walizkę, która może służyć nam przez długi czas.

Ibiza i Rhodes – walizki twarde

Verona i Camerino to walizki wykonane z miękkiego poliestru. Jeśli szukamy czegoś bardziej „pancernego”, to powinniśmy zainteresować się bagażami z kolekcji Ibiza lub Rhodes. Cztery kółka, twardy i sztywny materiał ABS to cechy wspólne obu modeli, ponadto wnętrze każdego z nich podzielone zostało na dwie komory – z jednej strony mamy przestrzeń zasuwaną na zamek błyskawiczny, z drugiej elastyczne pasy zabezpieczające. 39 litrów pojemności, szyfrowany zamek i waga, zamykająca się w 2,7 kg, stylowy wygląd, pasujący do każdej sytuacji, dbałość o szczegóły, estetyka idąca w parze z funkcjonalnością – to największe atuty kolekcji Ibiza i Rhodes.

Mamy nadzieję, że wśród wyżej przedstawionych walizek znajdą Państwo coś dla siebie. Odpowiedni bagaż podręczny, pojemny i wytrzymały, to pierwszy krok do udanych wakacji.