Podróż służbowa – jaką walizkę wybrać?

Jadąc w podróż służbową zabieramy ze sobą wyłącznie niezbędne rzeczy. Koniecznie trzeba zabrać dokumenty tożsamości – szczególnie kiedy lecimy poza granice kraju. Do bagażu pakujemy też kosmetyki, bieliznę i odzież na zmianę. Zabieramy również laptopa, a niekiedy  drukowane dokumenty papierowe. Od rzeczy, które ze sobą weźmiemy może zależeć ostateczny sukces naszej podróży. Warto więc zadbać o odpowiednią walizkę kabinową, która będzie wygodna w transporcie i idealnie zabezpieczy nasze rzeczy.

Przedmioty do spakowania leżące na biurku

Wygodna walizka kabinowa to skarb

Częste wyjazdy służbowe mogą być w dłuższej perspektywie bardzo męczące. Są jednak rozwiązania, które mogą ulżyć w podróży – szczególnie gdy latamy samolotem. Podczas podróży służbowej najważniejsza jest walizka, dlatego przed jej zakupem warto dokładnie określić nasze potrzeby i wymagania względem bagażu. Wygodna walizka kabinowa powinna mieć kółka, najlepiej kiedy obracają się o 360 º dzięki czemu łatwo manewrować bagażem. Jeżeli zabieramy ze sobą ciężkie przedmioty lepiej wybrać model z czterema kółkami.

Sprawdź ofertę WALIZEK KABINOWYCH PUCCINI https://puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe

W przypadku kiedy w podróż zabieramy dużo sprzętu elektronicznego albo inne cenne, ale mało wytrzymałe rzeczy warto wybrać walizkę kabinową z polipropylenu. Jest to bardzo wytrzymały i lekki materiał. Dzięki temu możemy zabrać ze sobą więcej rzeczy, które będą dobrze zabezpieczone. Polipropylen został zastosowany w walizce kabinowej Voyager. Ta bardzo solidna, trwała i odporna na odkształcenia walizka posiada 35 l pojemności i waży przy tym jedynie 2,7 kg. Dzięki temu nie tylko doskonale zabezpiecza przewożony sprzęt ale jest też bardzo wygodna w transporcie.

Mężczyzna z walizką na lotnisku

Zamek TSA w walizce kabinowej to podstawa

Wybierając walizkę kabinową warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia. Walizki sprzedawane w marketach są często zabezpieczone tylko kłódkami na końcówkach suwaków. Taka walizka w razie kontroli celnej może zostać uszkodzona. Standardem na lotniskach całego świata są zamki TSA (Transport Security Administration), do których dostęp mają również służby celne, więc w razie kontroli nasz bagaż nie zostanie uszkodzony.

Zabezpieczenie TSA jest montowane we wszystkich walizkach kabinowych dostępnych w ofercie Puccini. Dodatkowym zabezpieczeniem są solidne kłódki na suwakach. Takie rozwiązania doskonale zabezpieczą nasz cenny bagaż.

Zobacz ZAMEK TSA W WALIZCE – NAJLEPSZE ZABEZPIECZENIE BAGAŻU http://https://walizki-kabinowe.pl/zamek-tsa-w-walizce-najlepsze-zabezpieczenie-bagazu/