Małe walizki podróżne

Małe walizki podręczne do samolotu

Podczas planowania wyjazdu, nawet niedługiego, starannie wybieramy wszystkie rzeczy, które będą niezbędne podczas podróży. Przygotowując listę rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać często zastanawiamy się,  w co je zapakować, by bagaż nie był uciążliwy a podróż męcząca. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór małej walizki podróżnej – lekkiej i niewielkiej, wyposażonej w praktyczne kółka ułatwiające transport.

Małe walizki podróżne są idealne zarówno na weekendową wycieczkę, jak i kilkudniowy wyjazd – pomimo niewielkich rozmiarów są pakowne i pomieszczą wszystkie potrzebne rzeczy.

Małe walizki podróżne – jaką wybrać?

Wybierając małą walizkę podróżną zwróć uwagę nie tylko na jakość wykonania, solidność i wytrzymałość. Sprawdź, czy walizka ma pasy zabezpieczające bagaż oraz wygodny, ergonomiczny uchwyt. Warto zdecydować się na małą walizkę wyposażoną w dodatkowe kieszenie, które ułatwią posegregowanie przewożonych rzeczy.

Małe walizki podręczne Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zależności od charakteru wyjazdu, możesz wybrać małą walizkę podróżną z kółkami na jednej krawędzi i solidnym uchwytem – takie modele bardzo ułatwiają przemieszczanie się z bagażem po zatłoczonych dworcach czy lotniskach.

Małe walizki podróżne z czterema kółkami sprawdzają się przede wszystkim podczas przewożenia cięższego bagażu. Obrotowe i wytrzymałe kółka ułatwiają poruszanie się z walizką po nierównych powierzchniach, w wąskich przejściach czy chodnikach.

Bagaż podręczny na kółkach Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając małą walizkę? Jeśli często podróżujesz za granicę pamiętaj o wybraniu walizki z nowoczesnym cyfrowym zamkiem, który ułatwia celnikom zbadanie zawartości bagażu bez ryzyka uszkodzenia zamka.

Sprawdź  MAŁE WALIZKI PODRÓŻNE https://sklep.puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe