Jak rozpoznać swój bagaż podręczny na lotnisku

Bagaż podręczny Puccini kolory

Masz czarny bagaż podręczny? Możesz mieć kłopot podczas odbioru walizki na lotnisku. Takich czarnych walizek może być sporo! Jak sobie z tym radzą podróżujący? Niektórzy wkładają do bocznej kieszonki kartkę z adresem i telefonem, przyklejają krzykliwe naklejki, inni przywiązują kolorową tasiemkę, breloczek. My mamy lepszy pomysł. Od razu zauważysz swój bagaż podręczny.

Kupujesz czarną walizkę podręczną – zobacz co się dzieje

Wyobraź sobie, Twoja czarna walizka podręczna znajduje się na taśmie, obok niej prawie identyczne walizki, bo również czarne lub granatowe (ciemne kolory zlewają się ze sobą z odległości). Jak wyłowić swoją? Ktoś chwyta za Twoją walizkę, po czym zorientowany, że to jednak nie jego, zamiast odstawić ją na taśmę, stawia obok. A Ty szukasz swojej walizki godzinami.

Większość walizek podręcznych ma kolor: czarny, granatowy. Barwa elegancka, biznesowa i ponadczasowa, ale jak się okazuje ma swoje wady.

Taki bagaż podręczny widać z daleka

Recepta jest prosta. Pomyśl, jaki kolor jest najbardziej wyrazisty pośród ciemnych barw? Oczywiście ten jaskrawy, krzykliwy, mocny. Walizka podróżna w takim kolorze od razu rzuca się w oczy. Co zyskasz? W ekspresowym tempie wypatrzysz swój bagaż i oszczędzisz sporo czasu. Ponadto wyróżnisz się z tłumu, walizka w takim kolorze może być świetnym dodatkiem do stylizacji, bardzo modnym, wyrazistym.

Boisz się tak odważnych kolorów? Zupełnie niepotrzebnie. Takie walizki są bardzo stylowe, a i jak się okazuje sprawiają, że komfort podróżowania jest znacznie wyższy. Szybko lokalizujesz swój bagaż i odbierasz, kiedy inni szukają go w „masie” takich samych walizek, ciągle zastanawiając się, to ten, czy jednak nie.

Wybierz walizki podręczne w kolorze różowym, neonowej żółci, błękicie, mocnej pomarańczy, soczystego jabłka. W naszej ofercie nie brakuje wyrazistych barw.

Zobacz pełną ofertę walizek podręcznych w wyróżniających się kolorach i wybierz coś dla siebie
https://puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe

Walizki podręczne Puccini w wyrazistych barwach

Zielona walizka podręczna Puccini

 

 

 
Pomarańczowy bagaż podręczny twardy Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niebieski bagaż podręczny twardy Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żółta walizka podręczna twarda Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Różowa walizka podręczna twarda Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Błękitna walizka podręczna twarda Puccini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czerwona walizka podręczna miękka Puccini